אודות

נעים להכיר, אני עליזה פרץ, מובילה אנשים ועסקים לצמוח ולמקסם את היכולות, העוצמות והחוזקות הטמונות בהם. מלווה עסקים להצלחה מעשית, פיננסית ומקסום מכירות.
אני בעלת תואר שני (MBA) במנהל עסקים, דירקטורית בוועדת ביקורת במכללת עמק יזרעאל.

החלטתי לארוז את כל הידע שצברתי ולהנגיש אותו לבעלי עסקים ויזמים בתחילת הדרך ולעסקים שזקוקים לליווי וייעוץ במגוון נושאים.

הוותק והניסיון הרב שצברתי במשך 17 שנים בתחום הבנקאות, במחלקות העסקיות השונות, בהן ליוויתי אלפי לקוחות עסקיים, החל משלב הקמת העסק ולאורך כל הפעילות העסקית במתן פתרונות פיננסיים שונים, מאפשר לי לבחון כל עסק בחינה כוללת ומקיפה.

בעיניי הצלחה עסקית היא חלק בלתי נפרד מתחושות, אמונות ותפיסות עצמיות. הליווי העסקי שאני נותנת בא לידי ביטוי בחיזוק תודעתי, תוך שימת דגש על התפתחות אישית, לצד הטמעת תהליכים בתחום המכירות, השיווק והתנהלות פיננסית נכונה.

אני מאמינה שכל שינוי וכל הצלחה מתחילה בתודעה. השיטה היא אימון. להאמין בעצמך שהכל אפשרי, לפעול לפי שיטה סדורה, ברורה, עם יעדים ומטרות מוגדרות מראש, תרגול ואימון לפי תוכנית פעולה יישומית.
המוטו שלי: יצירת מציאות מנצחת היא דרך חיים להצלחה.

מרגישים שזה הזמן לעשות שינוי בחשיבה האישית או העסקית שלכם?
הגיע הזמן להיפגש!

החזון שלי – להעניק תחושת הצלחה עסקית ממקום של העצמה וחיזוק היכולות האישיות שלך כבעל העסק, מקנה לך רשת ביטחון שאתה נמצא בידיים טובות ומקצועיות, תוך מתן דגש לסדר ועמידה ביעדים ומטרות תפעוליות ופיננסיות שיובילו להגדלת המחזורים העסקיים ולרווחיות.

הערכים שלי

אותנטיות

היכולת לדבר עם אנשים בגובה העיניים.

פרודקטיביות

הנעה לפעולה, להיות כל הזמן בעשייה מקדמת.

אחריות

אחריות להוביל את חיינו ליעדים שאנו מגדירים.

התמדה

להגדיר יעדים ומטרות ולהשיג אותם.

הובלה

להיות בעשייה ולהוביל את העובדים והספקים.

ניהול

תכנון והיכולת לנהל כמה פרויקטים בו זמנית.

סגירת תפריט